KURUMSAL

Oluk binanızın genel görünümünü bütünleyen bina sistemini tamamlayan ana unsurlardan biridir. Temiz İş Eksiz Oluk Sistemi temiz ve düzgün hatlara sahiptir. Hızlı ve etkin bir yağmur suyu tahliye sistemlidir. Çinko ve plastik oluklara göre bir çok üstünlük sağlamaktadır.

1-) Sınırsız renk seçenekleri 2-) Yerinde kolay montaj 3-) Uygun fiyat avantajları ve vade imkanlarıyla

Eksiz çatı oluk sistemi yıllardır Avrupa’da ve Amerika’da kullanılan mükemmel bir yağmur suyu taşıma sistemidir. Ülkemizde ise on yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır,bu teknolojiyi siz değerli müşterilerimize sunan ilk kurumlardan biriyiz. Şuana kadar yapılan çatı oluk sistemlerinden çok farklıdır. Günümüzde çatı olukları 2 veya 3 metre uzunluğundaki parçaların eklenerek ve her ekin lehimlenmesi ile bir bütün oluşturmakta idi. Ek sayısının artması hem deformasyonun hızlanmasına hemde işçilik süresinin uzun olmasına neden olmaktaydı. Örneğin çinko oluklar sağlıklı gibi görünse de sıcak ve soğuktan aşırı etkilendiği için takıldıktan kısa bir zaman sonra şekil bozukluklarına ve yırtılmalara meyillidir. Eksiz çatı oluk sistemi cepheden cepheye yekpare tek parça halinde olup imalatı montaj yapılacak yerde olmaktadır. Örneğin binanızın ön giriş cephe oluk uzunluğu 15 metre , tek parça halinde hiç ek olmadan cephe montajı yapılabilir. Bu sayede 15 metrelik kısımda eskiden 8 ile 15 adet ek varken bunu sıfıra indirmek demektir. Bu sayede yağmur oluğunuzun ömrü en az eskisinden 3 kat fazla olmaktadır. Eksiz Oluk Özellikleri 1) Köşeden köşeye tek parçadır. 2) Çift taraflı elektrostatik boyalıdır. 3) Çeşitli renk seçenekleri içerir. 4) Dekoratif bükümlere sahiptir. 5) Darbelere , genleşmelere çok dayanıklıdır. 6) Çinko ve galvaniz saclara göre daha kalındır. 7) Keskin bükümleri sayesinde şekil bozulmaları olmaz.

Yaptığımız işlerde her zaman profesyonelliğe önem vermekteyiz. Sizler için ilk olarak ücretsiz keşif yapıyoruz. Sonra sizlerin bütçesine uygun fiyatlar veriyoruz. Kabul etmeniz durumunda kaliteli işçilikle istediğiniz türden çatı ve oluk işlerinizi hızlı bir şekilde yaparak sizlere teslim ediyoruz. Temiz İş Çatı Oluk Sistemleri

 

Daha iyi fırsatlar sunan

İstediğiniz kaliteyi hizmetinize sunan

Zaman tasarruf ettiren

Ayrıcalığı sizlere sunan

Yaptığı işlere garanti veren

Nadir bir firmadır.